Týmová volnočasová sportovní souprava

31.03.2024

Pro všechny závodníky, kteří nás v loňském roce reprezentovali na závodech ČP MTB, a kteří nás budou reprezentovat i v roce letošním, tedy pro Matouše, Míra, Kryštofa, Máťa, Ondra, Radim, Deny, Anička a dále pro Roberta a Iva, kteří s dětmi nejvíce jezdí má Martin Rek dárek do nastávající sezóny v podobě sponzoringu týmové volnočasové sportovní soupravy.

Všichni ostatní mají  možnost si tuto soupravu objednat za cenu 1.500,- včetně potisku. Já osobně tuto možnost také využiji.

Středeční  tréninky (3.4.2024) obou skupin povedou směr Senec (Rekovi), kde si vyzkouší velikosti a bude se pokračovat dál v tréninku.

Výše jmenovaní a ostatní zájemci, kteří nebudou na středečním tréninku, je nutné aby se spojili s Markétou Rekovou (733 549 179) pro vyzkoušení správné velikosti!
To však musí proběhnout nejdéle do konce nastávajícího týdne, tedy do 7.4.2024, tak aby se stihla realizace před prvním závodem ČP MTB 2024.

Martin Rek, jako letitý člen a podporovatel našeho týmu, má v úmyslu tento sponzoring pro členy účastnící se závodů ČP MTB každoročně opakovat. Pojďte se tedy přidat mezi výše jmenované!!!

Martinovi a celé jeho rodině děkuji!!!

M.