Javornice - Oslava začátku prázdnin společnou vyjížďkou

26.06.2024

A je to tu.... konec školního roku a plánovaná společná vyjížďka. Pojedeme Javornici!

Dle vámi vyplněného dotazníku se budeme těšit na účast:

  • Skupina I -  Máťa Křižák, Robin Pavlíček, Radim a Ondry Dobrý
  • Skupina II - Ondra Kotek, Vojta a Hanička Toncarovi, Péťa Pešek

 

Program:

Odjezd - 29.6.2024, 13:00 od Sokolovny.

Skupina I jede kolmo, skupina II se přesouvá na Krakovec autem a z Krakovce pokračuje na kole.

Obě skupiny se sejdou na Machově Mlýně, kde dáme drobné občerstvení v podobě zrzky, limči apod. a pokračovat budeme na Zvíkovec.

Přespání je před domluvené v kempu Pod mostem, Zvíkovec. Všichni účastníci složí hlavu v týmovém stanu, kde jim usteleme jak na zámku, takže budou spinkat jak v pohádce :-)

V neděli se skupina I rozšíří o Vojtu Toncara a Ondru Kotka a vydají se kolmo na cestu zpět do Rakovníka. Nedělní trasa bude zvolena až v sobotu večer, případně v neděli ráno podle počasí. Návrat předpokládáme v odpoledních hodinách cca 15:00. Upřesníme během neděle, dle trasy a zastávek :-) Jak to bude se zbytkem skupiny II se domluvím s rodiči ve středu (26.6.2024) na tréninku.

A jak to bude s jídlem? Protože budeme vyrážet v sobotu po obědě, bude zastávka na něco malého na Machově Mlýně, jak je psáno výše. Večeři si dáme v kempu na Zvíkovci, kde mají drobné občerstvení a i pizzu. V plánu je i koupit vuřty a opéct si je :-) Snídani na neděli jim buď zabalte sebou (jen trvanlivé věci), nebo se také dá koupit v kempu pod mostem. V neděli bude určitě někde zastávka na oběd.

Co sebou? Spacák, polštářek, oblečení na spaní ve spacáku, sportovní oblečení a boty do kempu na odpoledne i na večer. Náhradní cyklistické oblečení na neděli (to kdyby to sobotní se náhodou namočilo a neuschlo :-)) Nezapomeň ale taky traťovky, bidon s pitím, hygienu a případně léky, je-li potřeba.

Jak se to vše dostane na Zvíkovec? Tašku účastníků je možné donést mezi 10:00 - 16:00 v pátek 28.6.2024 do servisu "Dr. Cyklo" nebo v sobotu před 13:00 u Sokolovny do auta a já vše dopravím na místo. Stejně tak pak v neděli odvezu věci zpět do Rakovníka.

Snad jsem tímto podala všechny potřebné informace. A kdyby náhodou ne, jsem k dispozici na telefonu 607 009 592 kdykoliv nebo osobně dnes po tréninku, tedy 18:30 na Jíláku.

Těšíme se na společnou akci.

M a R