Seznam přihlášených - neděle 8.5.2016

01.04.2016 23:35
Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Sofie Joglová 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Senomaty
Sebastian Lehký 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Rakovník
Tereza Lüftnerová 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Nové Strašecí
Ema Pelcová 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Rakovník
Julie Vítková 2014 Plastové motorky (2013 a mladší) Chotíkov

 

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Ondřej Dobrý 2013 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník
Marta Křížová 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná
Matyáš Opat 2012 Kolaři (2012-2013) Rakovník
Zbyšek Pazyna 2012 Kolaři (2012-2013) Lubná u Rakovníka
Nela Pešková 2013 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník
Robin Vašíček 2012 Kolaři (2012-2013) Moto Bike team

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Ondřej Adamík 2010  Kluci (2010-2011); U7m Podbořany
Radim Dobrý 2010  Kluci (2010-2011); U7m CK LOKO Rakovník
Josef Horn 2010  Kluci (2010-2011); U7m COPR Přeštice
Mikoláš Icha 2011  Kluci (2010-2011); U7m CK LOKO Rakovník
Tomáš Janda 2010  Kluci (2010-2011); U7m Janovice nad Úhlavou
Denis Jogl 2010  Kluci (2010-2011); U7m CK LOKO Rakovník
Robin Pavlíček 2011  Kluci (2010-2011); U7m CK LOKO Rakovník
Erik Švamberk 2011  Kluci (2010-2011); U7m COPR Přeštice
Martin Tomec 2010  Kluci (2010-2011); U7m AUTHOR TEAM STUPNO
David Vlk 2010  Kluci (2010-2011); U7m MS Bike Academy Racing

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Andrea Brabcová 2011 Dívky (2010-2011); U7ž BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Markétka Chocová 2011 Dívky (2010-2011); U7ž Plzeň
Eliska Kralova 2010 Dívky (2010-2011); U7ž AUTHOR TEAM STUPNO
Kateřina Rutarová 2010 Dívky (2010-2011); U7ž COPR Přeštice
Magdalena Rutarová 2010 Dívky (2010-2011); U7ž COPR Přeštice
Nela Vítková 2011 Dívky (2010-2011); U7ž Chotíkov

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Petr Čáslavský 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m MS Bike Academy Racing
František Hanuš 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m POCTA/Praha
Martin Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m CK LOKO Rakovník
David Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m CK LOKO Rakovník
Jan Košťálek 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jan Král 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m MS Bike Academy Racing
Šimon Křivanec 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m P.R.D.I. Plzeň
Štěpán Křivanec 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m P.R.D.I.Plzeň
Tomáš Kučva 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m AUTHOR TEAM STUPNO
Marek Lüftner 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m Nové Strašecí
Tomáš Nový 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m COPR Přeštice
Tomáš Pešek 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m CK LOKO Rakovník
Marek Pfeffer 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m AUTHOR TEAM STUPNO
Patrik Rek 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m CK LOKO Rakovník
Matěj Stanke 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m AUTHOR TEAM STUPNO
Pavel Švamberk 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m COPR Přeštice
Jan Tomec 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m AUTHOR TEAM STUPNO
Denis Vašíček 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m Moto Bike team
Lukáš Vávra 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m MS Bike Academy Racing
Michal Záhorec 2008 Skoro žáci (2008-2009); U9m AUTHOR TEAM STUPNO
Tomáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m Slaný
Lukáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009); U9m Slaný

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Aneta Babiarová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž CK Bradlo Bike Brezová pod Bradlom
Lucie Grohová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž AUTHOR TEAM STUPNO
Eliška Hrčková 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž Rakovník
Kateřina Chytilová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž CK SPORT BERAN Chrást
Eliška Kadlecová 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž sokol Veltěž
Kristýna Kozlová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž Rakovník
Jolana Kroupová 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž COPR Přeštice
Josefína Nováková 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž Rakovník
Lucie Opatová 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž Rakovník
Jolana Rosová 2009 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž CK LOKO Rakovník
Nela Vávrová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž MS Bike Academy Racing
Sára Vítková 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž Chotikov
Magdalena Zajícová 2008 Skoro žákyně (2008-2009), U9ž SK Jabkoty Kdyně

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Šimon Brabec 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jakub HANZLÍK 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m HC Klatovy
Aleš Icha 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m CK LOKO Rakovník
Tobiáš Kalina 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m Ráj kol Kladno
Sebastian Kerl 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m AUTHOR TEAM STUPNO
František Košťálek 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jakub Němec 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m CK LOKO Rakovník
Daniel Opat 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m Rakovník
Josef Rajs 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m CK LOKO Rakovník
Samuel Rosa 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m CK LOKO Rakovník
Jan Soustružník 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m MS Bike Academy Racing
Daniel Srp 2007 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m Cyklosport-pitstop.cz
Petr Švehla 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m 2V BIKERS Blovice
Albert Volf 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m MS Bike Academy Racing
Matěj Záhorec 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m AUTHOR TEAM STUPNO
Jiří Zajíc 2006 Žáci nejmladší (2006-2007);U11m SK Jabkoty Kdyně

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Karolína Grossová 2006 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž CK Sport Beran Chrást
Markéta Košnářová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž Ráj kol Kladno
Zuzana Kroupová 2006 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž COPR Přeštice
Anděla Křikavová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Michaela Morgenšteinová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž COPR Přeštice
Karolína Rutarová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž COPR Přeštice
Jakub Šmíd 2006 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž CK Sport Beran Chrást
Hanka Viková 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007); U11ž Praha

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Lukáš Beran 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m CK Sport Beran Chrást
Adam Brabec 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Lukáš Dobrý 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m CK LOKO Rakovník
Jan Frühauf 2004 Žáci mladší (2004-2005); U13m Cyklosport - Pitstop.cz
Jan Gross 2004 Žáci mladší (2004-2005); U13m CK Sport Beran Chrást
Tomáš Charvát 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m Bike Nové Sedlo
Maximilian Kerl 2004 Žáci mladší (2004-2005); U13m AUTHOR TEAM STUPNO
Jan Němec 2004 Žáci mladší (2004-2005); U13m CK LOKO Rakovník
Ondřej Novotný 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m Dukla Praha
Patrik Pavlíček 2004 Žáci mladší (2004-2005); U13m CK LOKO Rakovník
Břetislav Vaverka 2005 Žáci mladší (2004-2005); U13m COPR Přeštice

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Eliška Bednářová 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž MS Bike Academy Racing
Adéla Foltýnová 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Daniel Groh 2005 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž AUTHOR TEAM STUPNO
Nikola Hodlová 2005 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž Cyklosport-pitstop.cz
Adéla Chytilová 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž CK SPORT BERAN CHrást
Julie Ketmaková 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž CK LOKO Rakovník
Kamila Košnářová 2005 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž Ráj kol Kladno
Adéla Kotlíková 2005 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž CK LOKO Rakovník
Nikola Nová 2005 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž COPR Přeštice
Simona Spěšná 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž MS Bike Academy Racing
Blanka Vaněčková 2004 Žákyně mladší (2004-2005); U13ž CK LOKO Rakovník

 

Jméno Příjm,ení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Tomáš Beran 2003 Žáci starší(2002-2003); U15m CK Sport Beran Chrást
Matěj Čáslavský 2003 Žáci starší(2002-2003); U15m MS Bike Academy Racing
David Červíček 2003 Žáci starší(2002-2003); U15m TEAM LOUNY
David Kamien 2002 Žáci starší(2002-2003); U15m BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Lukáš Opánsky 2003 Žáci starší(2002-2003); U15m SK Jabkoty Kdyně
David Račan 2002 Žáci starší(2002-2003); U15m AC MTB Čimelice
Jan Šindelář 2003 Žáci starší(2002-2003); U15m Craft Author Bike Team
Martin Volf 2002 Žáci starší(2002-2003); U15m MS Bike Academy Racing

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Tereza Cibulková 2002 Žákyně starší (2002-2003); U15ž AUTHOR TEAM STUPNO
Eliška Drbohlavová 2003 Žákyně starší (2002-2003); U15ž Bikeclinic Junior Team
Zuzana Kadlecová 2002 Žákyně starší (2002-2003); U15ž sokol Veltěž
Eliška Kotlíková 2002 Žákyně starší (2002-2003); U15ž CK LOKO Rakovník
Šárka Křikavová 2003 Žákyně starší (2002-2003); U15ž BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Aneta Novotná 2003 Žákyně starší (2002-2003); U15ž Sokol Veltěž
Nikol Soustružníková 2002 Žákyně starší (2002-2003); U15ž MS Bike Academy Racing
Hana Šindelářová 2004 Žákyně starší (2002-2003); U15ž Craft Author Bike Team
Adéla Šmídová 2003 Žákyně starší (2002-2003); U15ž CK Sport Beran Chrást
Kateřina Vaverková 2002 Žákyně starší (2002-2003); U15ž COPR Přeštice

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Jana Richterová 2001 Ženy 15+ (1982-2001) MS Bike Academy Racing
Anna Součková 2001 Ženy 15+ (1982-2001) CK LOKO Rakovník

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Martin Braborec 1999 Junioři (199-2001); U18m AUTHOR TEAM STUPNO
Petr Chrz 2001 Junioři (199-2001); U18m AUTHOR TEAM STUPNO
David Skřička 2000 Junioři (199-2001); U18m AUTHOR TEAM STUPNO
Milan Vopat 1999 Junioři (199-2001); U18m CK LOKO Rakovník

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Rostislav Čermák 1998 Muži 18+ (1987-1998) AUTHOR TEAM STUPNO
Josef Hořejší 1995 Muži 18+ (1987-1998) AUTHOR TEAM STUPNO
Lukáš Pospíšil 1998 Muži 18+ (1987-1998) AUTHOR TEAM STUPNO
Viktor Stošek 1991 Muži 18+ (1987-1998) MS Bike Academy Racing
David Váchal 1998 Muži 18+ (1987-1998) Velosport Domažlice

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Radek Andrle 1981 Muži 30+ (1977-1986) COPR Přeštice
Martin Hrach 1986 Muži 30+ (1977-1986) COPR Přeštice
Karel Motejzik 1978 Muži 30+ (1977-1986) MS Bike Academy Racing
Jiří Sedláček 1978 Muži 30+ (1977-1986) Ramala muška
Milan Spěšný 1977 Muži 30+ (1977-1986) MS Bike Academy Racing
Michal Štětina 1983 Muži 30+ (1977-1986) Explosiw Bike Team
Břetislav Vaverka 1977 Muži 30+ (1977-1986) COPR Přeštice
Lukáš Vávra 1979 Muži 30+ (1977-1986) MS Bike Academy Racing

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Marcel Beran 1973 Muži 40+ (1967-1976) CK Sport Beran Chrást
Robert Dobrý 1974 Muži 40+ (1967-1976) CK LOKO Rakovník
Miloš Chytil 1973 Muži 40+ (1967-1976) CK Sport Beran Chrást
Jiří Kotlík 1976 Muži 40+ (1967-1976) CK LOKO Rakovník
Michal Král 1974 Muži 40+ (1967-1976) MS Bike Academy Racing
Richard Pavlíček 1976 Muži 40+ (1967-1976) CK LOKO Rakovník
Jiří Pospíšil 1969 Muži 40+ (1967-1976) AUTHOR TEAM STUPNO
Jan Šmíd 1976 Muži 40+ (1967-1976) CK Sport Beran Chrást

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Pavel Křikava 1966 Muži 50+ (1966 a starší) BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV

 

—————

Zpět