Seznam přihlášených - neděle 22.5.2016

21.05.2016 06:30
Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Sofie Joglová 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Senomaty 50
Ema Pelcová 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Rakovník 30
Sebastian Lehký 2013 Plastové motorky (2013 a mladší) Rakovník 26
Julie Vítková 2014 Plastové motorky (2013 a mladší) Chotíkov 25
Adéla Jarošová 2014 Plastové motorky (2013 a mladší) Rakovník 0

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Tereza Lüftnerová 2013 Odrážedla (2013 a mladší) Nové Strašecí 19

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Nela Pešková 2013 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník 79
Zbyšek Pazyna 2012 Kolaři (2012-2013) Lubná u Rakovníka 69
Matyáš Opat 2012 Kolaři (2012-2013) Rakovník 53
Salim Lamine 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná 45
Ondřej Dobrý 2013 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník 37
Marta Křížová 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná 37
Vít Jirásek 2012 Kolaři (2012-2013) Rakovník 30
Robin Vašíček 2012 Kolaři (2012-2013) Moto Bike team 0
Eliška Vaníčková 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná 0

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Denis Jogl 2010  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník 78
Radim Dobrý 2010  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník 61
Robin Pavlíček 2011  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník 36
Mikoláš Icha 2011  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník 21
Ondřej Adamík 2010  Kluci (2010-2011) Podbořany 0

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Nela Vítková 2011 Dívky (2010-2011) Chotíkov 58

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
David Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník 96
Tomáš Pešek 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník 78
Patrik Rek 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník 70
Ondřej Kouba 2008 Skoro žáci (2008-2009) Rakovník 54
Martin Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník 37
Petr Lukáš 2008 Skoro žáci (2008-2009) Nesuchyně 30
Marek Lüftner 2009 Skoro žáci (2008-2009) Nové Strašecí 18
Lukáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009) Slaný 18
Tomáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009) Slaný 16
František Hanuš 2008 Skoro žáci (2008-2009) POCTA/Praha 0
Denis Vašíček 2008 Skoro žáci (2008-2009) Moto Bike team 0
Zdeněk Toth 2009 Skoro žáci (2008-2009) MS BIKE AKADEMY 36

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Kateřina Chytilová 2008 Skoro žákyně (2008-2009) CK SPORT BERAN Chrást 78
Lucie Opatová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník 60
Jolana Rosová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) CK LOKO Rakovník 60
Tereza Lukášová 2008 Skoro žákyně (2008-2009) Nesuchyně 47
Josefína Nováková 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník 19
Eliška Hrčková 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník 0
Kristýna Kozlová 2008 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník 0

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Jakub Němec 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník 60
Tobiáš Kalina 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Ráj kol Kladno 57
Aleš Icha 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník 51
Samuel Rosa 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník 51
Sebastian Kerl 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) AUTHOR TEAM STUPNO 45
Daniel Opat 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) Rakovník 43
Daniel Srp 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Cyklosport-pitstop.cz 43
Josef Rajs 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník 37
František Hanuš 2008 Žáci nejmladší (2006-2007) POCTA 0
Jaroslav Fišer 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Rynholec 17

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Markéta Košnářová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007) Ráj kol Kladno 61

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Patrik Pavlíček 2004 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 63
Lukáš Dobrý 2005 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 60
Jan Němec 2004 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 58
Tomáš Charvát 2005 Žáci mladší (2004-2005) Bike Nové Sedlo 20
Daniel Kouba 2004 Žáci mladší (2004-2005) Rakovník 14
Patrik Saffert 2005 Žáci mladší (2004-2005) Rakovník 0

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Hana Šindelářová 2004 Žákyně mladší (2004-2005) Craft Author Bike Team 73
Anna Teršl 2004 Žákyně mladší (2004-2005) Bikeclinic Junior Team 64
Nikola Hodlová 2005 Žákyně mladší (2004-2005) Cyklosport-pitstop.cz 59
Adéla Kotlíková 2005 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 59
Kamila Košnářová 2005 Žákyně mladší (2004-2005) Ráj kol Kladno 53
Julie Ketmaková 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 45
Adéla Chytilová 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK SPORT BERAN CHrást 37
Blanka Vaněčková 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník 27
Nikola Kubíková 2005 Žákyně mladší (2004-2005) CK Sport Beran Chrást 8

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Jan Šindelář 2003 Žáci starší(2002-2003) Craft Author Bike Team 77

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Eliška Drbohlavová 2003 Žákyně starší (2002-2003) Bikeclinic Junior Team 47
Eliška Kotlíková 2002 Žákyně starší (2002-2003) CK LOKO Rakovník 40

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště Body
Robert Dobrý 1974 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník 78
Milan Vopat 1999 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník 71
Jiří Kotlík 1976 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník 60
Richard Pavlíček 1976 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník 51
Petr Chrz 2001 Muži (2001 a starší) Author Team Stupno 22
Milan Vopat 1973 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník 0

 

—————

Zpět