Seznam přihlášených - neděle 17.4.2016

15.04.2016 22:00

Poslední aktualizace 15.4.2016 22:00

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Tereza Lüftnerová 2013   Nové Strašecí
Ema Pelcová 2013   Rakovník
Sofie Joglová 2013   Senomaty
Sebastian Lehký 2013   Rakovník
Julie Vítková 2014   Chotíkov

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Zbyšek Pazyna 2012 Kolaři (2012-2013) Lubná u Rakovníka
Robin Vašíček 2012 Kolaři (2012-2013) Moto Bike team
Vít Jirásek 2012 Kolaři (2012-2013) Rakovník
Nela Pešková 2012 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník
Ondřej Dobrý 2012 Kolaři (2012-2013) CK LOKO Rakovník
Marta Křikavová 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná
Matyáš Opat 2012 Kolaři (2012-2013) Rakovník
Salim Lamine 2012 Kolaři (2012-2013) Olešná
Sophia Výdová 2013 Kolaři (2012-2013) Cyklokroužek TOI TOI Slaný

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Kateřina Chlebcová 2011 Dívky (2010-2011) Krušovice
Nela Vítková 2011 Dívky (2010-2011) Chotíkov

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Radim Dobrý 2010  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník
Denis Jogl 2010  Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník
Robin    Pavlíček 2011 Kluci (2010-2011) CK LOKO Rakovník
Ondřej Adamík 2010  Kluci (2010-2011) Podbořany
Václav Švejcar 2010  Kluci (2010-2011) Dolní Bezděkov

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Tomáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009) Slaný
Lukáš Zůna 2009 Skoro žáci (2008-2009) Slaný
František Hanuš 2008 Skoro žáci (2008-2009) POCTA
Marek     Luftner 2009 Skoro žáci (2008-2009) Nové Strašecí
Tomáš Pešek 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník
Martin Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník
David Icha 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník
Patrik Rek 2008 Skoro žáci (2008-2009) CK LOKO Rakovník
Denis Vašíček 2008 Skoro žáci (2008-2009) Moto Bike team
Jonáš Švejcar 2008 Skoro žáci (2008-2009) Dolní Bezděkov
Petr Lukáš 2008 Skoro žáci (2008-2009) Nesuchyně
Jan Purnoch 2008 Skoro žáci (2008-2009) Bikeclinic Junior Team

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Kateřina Chytilová 2008 Skoro žákyně (2008-2009) CK SPORT BERAN Chrást
Lucie Opatová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník
Jolana Rosová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) CK LOKO Rakovník
Eliška Hrčková 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník
Eliška Kadlecová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Kladno
Linda                      Červíčková     2009         Skoro žákyně (2008-2009) Team Louny
Josefína Nováková 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Rakovník
Sára Vítková 2008 Skoro žákyně (2008-2009) Chotíkov
Thea Výdová 2009 Skoro žákyně (2008-2009) Cyklokroužek TOI TOI Slaný
Tereza Lukášová 2008 Skoro žákyně (2008-2009) Nesuchyně

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Markéta Košnářová 2007 Žákyně nejmladší (2006-2007) Ráj kol Kladno

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
František Hanuš 2008 Žáci nejmladší (2006-2007) POCTA
Tobiáš Kalina 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Ráj kol Kladno
Daniel Opat 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) Rakovník
Jakub Němec 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník
Samuel Rosa 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník
Florian Ketman 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník
Aleš Icha 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník
Josef Rajs 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) CK LOKO Rakovník
Jaroslav Fišer 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Rynholec
Matyáš Purnoch 2006 Žáci nejmladší (2006-2007) Bikeclinic Junior Team
Daniel Srp 2007 Žáci nejmladší (2006-2007) Cyklosport-pitstop.cz

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Adéla Chytilová 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK SPORT BERAN CHrást
Anna Teršl 2004 Žákyně mladší (2004-2005) Bikeclinic Junior Team
Adéla Kotlíková 2005 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Julie Ketmaková 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Blanka Vaněčková 2004 Žákyně mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Kamila Košnářová 2005 Žákyně mladší (2004-2005) Ráj kol Kladno
Hana Šindelářová 2004 Žákyně mladší (2004-2005) Craft Author Bike Team
Nikola Hodlová 2005 Žákyně mladší (2004-2005) Cyklosport-pitstop.cz
Veronika Mišoňová 2004 Žákyně mladší (2004-2005) Sokol Veltěž

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Tomáš  Charvát 2005    Žáci mladší (2004-2005) Bikr Nové Sedlo
Patrik Pavlíček 2004 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Lukáš Dobrý 2005 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Jan Němec 2004 Žáci mladší (2004-2005) CK LOKO Rakovník
Jakub Kuba 2005 Žáci mladší (2004-2005) Dukla Praha

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Eliška Drbohlavová 2003 Žákyně starší (2002-2003) Bikeclinic Junior Team
Eliška Kotlíková 2002 Žákyně starší (2002-2003) CK LOKO Rakovník
Zuzana Kadlecová 2002 Žákyně starší (2002-2003) Sokol Veltěž
Aneta Novotná 2003 Žákyně starší (2002-2003) Sokol Veltěž

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Jan Šindelář 2003 Žáci starší(2002-2003) Craft Author Bike Team
David Červíček 2003 Žáci starší(2002-2003) Team Louny

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
Anna Součková 2001 Ženy (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Magdaléna Mišoňová 2001 Ženy (2001 a starší) Sokol Veltěž
Natálie Klímová 2002 Ženy (2001 a starší) Sokol Veltěž
Zuzana Kadlecová 2002 Ženy (2001 a starší) Sokol Veltěž
Aneta Novotná 2003 Ženy (2001 a starší) Sokol Veltěž
Veronika Mišoňová 2004 Ženy (2001 a starší) Sokol Veltěž

 

Jméno Příjmení Datum narození Kategorie Klub / Bydliště
slávek Jungmann 1975 Muži (2001 a starší) Rakovník
Vilém Suk 2000 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Milan Vopat 1999 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Richard Pavlíček 1976 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Jiří Kotlík 1976 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Robert Dobrý 1974 Muži (2001 a starší) CK LOKO Rakovník
Martin Braborec 1999 Muži (2001 a starší) Author Team Stupno

 

—————

Zpět